تعمیرات تخصصی کپی کونیکا مینولتا با تیمی مجرب و کاردان به همراه کارشناسانی باتجربه در این زمینه، این اطمینان را می دهد که ابتدا دستگاه های فتوکپی را تجزیه و تحلیل کرده و سپس با توجه به مشکل موجود، آن را تعمیر می کند؛ همچنین این مرکز مشکلات شما را با بهترین راه حل فنی، کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه مرتفع می سازد و حتی‌الامکان قطعات فابریک را تعویض نمی کند و در صورت تعویض نیز قطعاتی را با کیفیتی برابر قطعات اصل جایگزین می کند .

  تعمیرات تخصصی کپی کونیکا مینولتا یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیرات فتوکپی  با بیش از سال ها سابقه، خدمات خود را در زمینه تعمیرات تخصصی کلیه پرینترهای لیزری ، سوزنی ، جوهرافشان چندکاره و هد انواع پرینتر در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه  ارائه می دهد.

تعمیرات تخصصی کپیتعمیرات تخصصی کپی

یکی از تخصصی­ترین تعمیرات تجهیزات اداری، تعمیرات دستگاههای فتوکپی می باشد. مرکز تخصصی سخت افزار ایران با بهره گیره از متخصصین این حوزه، اقدام به تعمیرات تخصصی انواع دستگاههای فتوکپی نموده است. تعمیرات دستگاه کپی در مرکز سخت­افزار ایران با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می شود. هر قسمت و قطعه ای که در ساختار دستگاه کپی است، هنگام بروز مشکل و ایجاد اختلال در کارکرد، میبایست تعمیر شود. تعمیر دستگاه کپی میتواند بسته به مشکلات مختلف، در زمان های مختلفی انجام شود. تعمیر دستگاه کپی  هنگام بروز مشکلاتی مانند گیرکردن کاغذ در دستگاه کپی ،   عیب یابی و تعمیر سنسورهای دستگاه کپی در هنگام بروز مشکل و اختلال در کارایی دستگاه کپی ، تعمیر برد دستگاه کپی در مواقعی که کارکرد دستگاه کپی متوقف شده است ، عیب یابی و تعمیر چرخ دنده های دستگاه کپی هنگام اختلال در روند کار دستگاه کپی ، عیب یابی و تعمیر دولوپرهای دستگاه کپی و … نمایندگی کونیکا مینولتا خدمات تخصصی تعمیرات کپی را در این بخش به کاربران گرامی ارائه می نماید.

نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا یکی از مراکز رسمی موجود در کشور می‌باشد که بر اساس استانداردهای روز دنیا در دو حوزه‌ی مرتبط با تولیدات کمپانی کونیکا مینولتا فعالیت دارد. تعمیرات تخصصی کپی از جمله خدمات اصلی این مرکز می باشد. این مرکز از زمان ورود محصولات کونیکا مینولتا به ایران، خدمات دهی به کاربران این محصولات را آغاز نموده است. تمرکز اصلی شرکت کونیکا مینولتا در تولید تجهیزات اداری مانند دستگاه کپی وپرینتر است. ازین رو نمایندگی کونیکا مینولتا برترین متخصصین و کارشناسان جهت تعمیر این محصولات به همکاری فراخوانده است.

پاسخگوی شما در نمایندگی کونیکا مینولتا هستیم

آدرس : تهران ستارخان بین شادمهر و بهبودی کوچه نجاری پلاک ۱۸ طبقه همکف

شماره تماس : ۶۶۵۱۰۵۱۰ (خط ویژه)

شنبه الی چهارشنبه ۱۸ – ۹ پنج شنبه ۱۵ – ۹

واحدهای تعمیرات کونیکا مینولتا

در این بخش به معرفی واحدهای تعمیرات کونیکا مینولتا می پردازیم. تعمیرات هر محصول در کارگاه مخصوص انجام شده و در هر کارگاه از متخصصین ویژه ی تعمیرات همان محصول بهره گرفته ایم. به عنوان مثال؛ کارگاه تعمیرات پرینتروکارگاه تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا که متخصصین تعمیرات تجهیزات اداری در آن  مشغول به فعالیت هستند. همچنین امکانات و ملزومات هر کارگاه با توجه به دستگاه تعمیراتی در آن کارگاه فراهم شده است. تمامی تجهیزات و قطعات استفاده شده در بخش تعمیرات کونیکا مینولتا، اصل و اورجینال بوده و هیچ گونه قطعه ی کارکرده در این مرکز استفاده نخواهد شد. حتی در صورت نبود قطعه در ایران ، هماهنگی های لازم با مشتری انجام شده و قطعه ی مورد نظر از خارج از کشور وارد خواهد شد. یا این که متخصصین بخش تعمیرات کونیکا مینولتا، کالای اورجینال کونیکا مینولتارا خریداری کرده، آن را اوراق نموده و جهت تعمیرات از قطعاتش استفاده می کنند. تعمیرات کونیکا مینولتا در نمایدگی به سرعت و با دقت انجام شده و از ویژگی های منحصر به فرد متخصصین این مجموعه توان بالا در عیب یابی صحیح است. جهت آشنایی با خدمات هر بخش روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

تعمیرات کونیکا مینولتا و اخبار این حوزه

واحد تعمیرات کپی کونیکا مینولتا در این بخش به ارائه ی اخبار به کاربران گرامی می پردازد. جدیدترین اخبار و رویدادهای کمپانی کونیکا مینولتا  در این قسمت به اطلاع شما کاربران گرامی خواهد رسید. مطالعه ی این اخبار شما را در جهت آشنایی با کمپانی کونیکا مینولتا، محصولات این کمپانی،  انتخاب درست محصولات و.. یاری خواهد نمود. لازم به ذکر است یافتن نمایندگی معتبر در هنگام نیاز به خرید یا تعمیر محصولات کونیکا مینولتا، اهمیت بسیاری دارد. نمایندگی کونیکا مینولتا سال هاست در صدر انتخاب کاربران قرار دارد. این مرکز را به عنوان یک مرجع محبوب در تعمیر و فروش محصولات کونیکا مینولتا، مطرح است. نمایندگی کونیکا مینولتا محصول اصل و اورجینال را به مشتریان ارائه می دهد. در بخش تعمیرات نیز در هنگام نیاز به تعویض قطعات، فقط قطعات اصل و اورجینال مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین مدیریت نمایندگی کونیکا مینولتا، این امکان را فراهم نموده است که در صورت نیاز به ارائه ی خدمات در محل و منزل مشتری کادر فنی به همراه تجهیزات لازم به محل مورد نظر اعزام شوند.

تعمیرات تخصصی کپی و معرفی مقالات

از جمله دیگر خدمات  مرکز تعمیرات تخصصی کپی  ، شرح مقالات این حوزه می باشد. کارشناسان تعمیرات تخصصی کپی در کنفرانس ها و همایش های داخلی و خارجی شرکت کرده و آماده هستند تا مقالات کاربردی ارائه شده در این همایش ها را به اطلاع شما کاربران گرامی برسانند. همانطور که می دانید و بالاتر نیز گفته شد، مرمت دستگاه کپی یک امر بسیار تخصصی است اما برای اینکه در جریان این روند باشید در اینجا به نکاتی درباره ترمیم این دستگاه می پردازیم.

 مواردی که باید در تعمیرات تخصصی کپی لحاظ شود مواردی شامل، بررسی و عیب یابی یونیت اسکنر ، بررسی عیب یابی یونیت لیزر ، نحوه شارژ کارتریج ، نحوه تعویض دولوپر ، بررسی و عیب یابی یونیت درام، بررسی و عیب یابی یونیت فیوزینگ، عیب یابی هیتر، ترموستات و ترمیستور، عیب یابی یونیت کاغذ کش ، نحوه تعویض پیکاپ ، بررسی و عیب یابی یونیت دابلکس ،بررسی عیب یابی یونیت فیدر، بررسی و عیب یابی یونیت خروجی، عیب یابی ورفع کد های خطا، کار کردن با کد های ریست دستگاه،کار با منو دستگاه می باشد.

نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیر یونیت اسکن فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیرات یونیت اسکن فتوکپی کونیکا مینولتا / تعویض یونیت اسکن فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیر یونیت لیزر فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیرات یونیت لیزر فتوکپی کونیکا مینولتا / تعویض یونیت لیزر فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیر یونیت درام فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیرات یونیت درام فتوکپی کونیکا مینولتا / تعویض یونیت درام فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیر یونیت تانک دولوپر فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیرات یونیت تانک دولوپر فتوکپی کونیکا مینولتا / تعویض یونیت تانک دولوپر فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیر یونیت فیوزینگ فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیرات یونیت فیوزینگ فتوکپی کونیکا مینولتا / تعویض یونیت فیوزینگ فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیر یونیت کاغذکش فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیرات یونیت کاغذکش فتوکپی کونیکا مینولتا

معرفی انواع دستگاه های کپی کونیکا مینولتا

دراین بخش به شرح مشخصات انواع دستکاه های کپی کونیکا مینولتا می پردازیم. در این بخش به معرفی دستگاه های کپی کونیکا مینولتا می پردازیم . این شرکت اکنون در تولید محصولات مختلفی از جمله ؛ تولید تجهیزات اداری مثل دستگاهای چاپگر، چاپگر نساجی و کپی، ابزار هنر های تجسمی، تولید تجهیزات پزشکی، ابزارهای اندازه گیری و….فعالیت دارد. دراین بخش می توانید اطلاعات لازم در مورد دستگاه های کپی   کونیکا مینولتا را کسب نمایید. همچنین در بخش معرفی محصولات نمایندگی کونیکا مینولتا به معرفی جدیدترین مدل های دستگاه کپی تولید شده توسط کمپانی کونیکا مینولتا می پردازیم. نمایندگی کونیکا مینولتا تمامی خدمات خود در جهت رفاه حال کاربران گرامی ارائه می نماید.

تعویض یونیت کاغذکش فتوکپی کونیکا مینولتا /تعمیر برد پاور فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیرات برد پاور فتوکپی کونیکا مینولتا / تعویض برد پاور فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیر برد Power فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیرات برد Power فتوکپی کونیکا مینولتا / تعویض برد Power فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیر مین برد اصلی فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیرات مین برد اصلی فتوکپی کونیکا مینولتا / تعویض مین برد اصلی فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیر CCD فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیرات CCD فتوکپی کونیکا مینولتا / تعویض CCD فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیر RSPF فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیرات RSPF فتوکپی کونیکا مینولتا / تعویض RSPF فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیر SPF فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیرات SPF فتوکپی کونیکا مینولتا / تعویض SPF فتوکپی کونیکا مینولتا / تعمیر ADF فتوکپی کونیکا مینولتا /

تعمیرات تخصصی کپی و پاسخگویی به پرسش های متداول

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تخصصی کپی  آماده ی پاسخگویی به سوالات کاربران دستگاه ها ی کپی و سایر ماشین های اداری می باشند. چنانچه در استفاده از دستگاه کپی  خود دچار مشکل هستید و یا برای استفاده از امکانات آن نیاز به راهنمایی دارید، می توانید پرسش های خود را به صورت حضوری و یا غیرحضوری از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در سایت مطرح نمایید.

کادر پشتیبانی تعمیرات تخصصی کپی ، با صبر و حوصله شما را راهنمایی کرده و به تمامی پرسش های شما پاسخ خواهند داد. لازم به ذکر است، تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ،  زیر نظر واحد( CRM)/ واحد ارتباط با مشتریان به دقت مورد بررسی قرار گرفته و به مدیریت گزارش خواهد شد. مطالعه ی پرسش و پاسخ های این بخش را به شما کاربران گرامی پیشنهاد می نماییم.

خدمات قابل ارائه تعمیرات تخصصی کپی در زمینه تعمیر فتوکپی به شرح ذیل می باشد :

تعمیرات چرخ دنده های دستگاه فتوکپی / تعویض چرخ دنده های دستگاه کپی

عیب یابی و تعمیرات و تعویض انواع قطعات مکانیکی دستگاه فتوکپی

عیب یابی و تعمیرات و تعویض انواع قطعات الکترونیکی دستگاه کپی

رفع عیوب مربوط به مکانیزم مسیر حرکت کاغذ و ایجاد تصویر در دستگاه کپی

عیب یابی و تعمیر سیستم هیتر دستگاه کپی  Heater

عیب یابی و تعمیر مسیر خروج کاغذ دستگاه کپی

عیب یابی و تعمیرات بوردهای الکترونیکی دستگاه کپی / تعویض بردهای دستگاه فتوکپی

تعمیرات دولوپر دستگاه فتوکپی /  تعویض دولوپر دستگاه کپی

تعمیرات فیوزینگ دستگاه فتوکپی /  تعویض فیوزینگ دستگاه کپی

تعمیرات درام دستگاه فتوکپی /  تعویض درام دستگاه کپی

تعمیرات شارژرهای دستگاه فتوکپی /  تعویض شارژرهای دستگاه کپی

تعمیرات تخصصی برد فرمتر دستگاه کپی / تعویض بردهای فرمتر فتوکپی

تست و تنظیم دستگاه با استفاده از نقشه و کد های مربوطه همان مدل دستگاه کپی

باز و بستن استاندارد دستگاه کپی و سرویس کامل آنتعمیر فتوکپی

عیب یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه کپی

شارژ پودر سبک و سنگین دستگاه فتوکپی

[/vc_column_text]

تعمیر انواع دستگاه کپی شامل :تعمیر دستگاه کپی چند منظوره /تعمیرات دستگاه کپی رنگی / تعمیرات دستگاه کپی سیاه و سفید

تعمیرات انواع دستگاه فکس شامل :تعمیرات فکس کاغذ حرارتی / تعمیرات فکس کاغذ عادی / تعمیرات فکس لیزری

برخی دیگر از خدمات قابل ارائه در زمینه تعمیرات فتوکپی به شرح ذیل می باشد :

بکارگیری برترین روشهای تشخیص و بررسی کلی دستگاه فتوکپی

رفع مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی / تعمیرات کاستهای فتوکپی

تعمیرات تخصصی فتوکپی / نصب و راه اندازی دستگاه کپی

تعویض سنسورهای دستگاه کپی / عیب یابی و تعمیرات سنسورهای دستگاه کپی

بهره مندی از دانش اصول کار سنسورها و تحریک سنسورهای دستگاه کپی

بکارگیری روشهای استاندارد عیب یابی موتور الکتریکی دستگاه فتوکپی

تعمیرات موتور الکتریکی دستگاه کپی / تعمیرات برد دستگاه فتوکپی

تشخیص مکانیزم کار سولونویید دستگاه فتوکپی

رفع عیوب مربوط به مکانیزم روش های اسکن دستگاه کپی

تعمیرات درام دستگاه کپی / تعویض درام دستگاه فتوکپی

عیب یابی سریع و فوق تخصصی فتوکپی

در اختیار داشتن جدیدترین کدهای دستگاه کپی

[/vc_column_text]

تعمیرات تخصصی

تعمیرات تخصصی کپینمایندگی تعمیرات تخصصی / نمایندگی تعمیرات تخصصی کپی / نمایندگی رسمی تعمیرات تخصصی کپی / نمایندگی رسمی تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی اصلی مرکز تعمیرات کپی/ نمایندگی اصلی تعمیر تخصصی / نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی / نمایندگی تعمیرات دستگاههای کپی / نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی / نمایندگی تعمیر تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی تعمیرات تخصصی مرکز تعمیرات کپی / تعمیرات تخصصی دستگاه کپی / نمایندگی تعمیر تخصصی مرکز تعمیرات کپی / نمایندگی تعمیر تخصصی تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی خدمات پس از فروش مرکز تعمیرات کپی / تعمیر تخصصی / تعمیر تخصصی کپی / نمایندگی رسمی فروش مرکز تعمیرات کپی / نمایندگی رسمی فروش تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی اصلی تعمیرات تخصصی / تعمیرات  تخصصی کپی / تعمیر تخصصی دستگاه کپی / فروش دستگاه فتوکپی با گارانتی اصلی / فروش دستگاه فتوکپی با گارانتی اصلی / تعمیرگاه دستگاه کپی / تعمیرگاه فتوکپی / تعمیرگاه دستگاه فتوکپی / تعمیرگاه ماشین کپی /

لینک های مرتبط :  تعمیر کپی 

تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک / تعمیرات کپی کیوسرا / نمایندگی کپی ریکو / تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو /تعمیرات فکس پاناسونیک / نمایندگی اچ پی / تعمیرات پرینتر اچ پی / نمایندگی سامسونگ / تعمیرات پرینتر سامسونگ / نمایندگی زیراکس / تعمیرات کپی زیراکس / نمایندگی کونیکا مینولتا /  تعمیرات کپی کونیکا مینولتا / تعمیرات کپی کیوسرا / مرکز تعمیرات کپی کانن  /  تعمیرگاه دستگاه کپی کانن /  نمایندگی تعمیرات کپی  / نمایندگی ریکو / نمایندگی پاناسونیک / نمایندگی اچ پی / نمایندگی سامسونگ / نمایندگی زیراکس / نمایندگی کونیکا مینولتا / نمایندگی کیوسرا /نمایندگی شارپ / نمایندگی کانن / تعمیرات تبلت ایسوس /

تعمیرات تبلت سامسونگ نمایندگی تعمیرات موبایل / تعمیرات موبایل / تعمیرات گوشی / تعمیر تبلت ایسوس / تعمیرات موبایل سامسونگ / تعمیرات موبایل سونی / تعمیرات موبایل اپل / تعمیرات موبایل ال جی / تعمیرات موبایل هوآوی / نمایندگی اچ تی سی / تعمیرات گوشی اچ تی سی / تعمیرات موبایل ایسوس / تعمیرات تبلت ایسوس / نمایندگی هوآوی / تعمیرات گوشی سامسونگ / تعمیرات تبلت سامسونگ /نمایندگی تعمیرات سامسونگ / نمایندگی تعمیرات سونی / تعمیرات گوشی سونی / نمایندگی تعمیرات اپل / تعمیرات موبایل / تعمیرات تبلت   / نمایندگی تعمیرات سامسونگ  /تعمیرات فتوکپی اچ پی / تعمیرات کپی توشیبا / تعمیرات کپی شارپ / تعمیرات کپی / تعمیرات کپی ریکو / تعمیرات کپی زیراکس / تعمیرات فتوکپی کانن /

مرکز تعمیر دستگاه کپی
تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+