آموزش تعمیرات کونیکا مینولتا

آموزش تعمیرات کونیکا مینولتا در دوره های تخصصی و عمومی به کاربران گرامی ارائه می گردد. علاقه مندان به حوزه ی تعمیر ماشین های اداری کونیکا مینولتا می توانند به این مرکز مراجعه نموده و از خدمات تخصصی ما بهره مند شوند.

کلاس های آموزشی در سه سطح مبتدی ، سطح متوسط و سطح فوق تخصصی و پیشرفته برگزار می گردد. کارآموزان با توجه به سطح دانش خود می توانند در دوره ی مورد نظر شرکت نمایند. پس از اتمام هر دوره و کسب نمره ی مورد قبول ، کاراموز می تواند در سطح بالاتر ثبت نام نماید.

اساتید مجرب مرکز آموزش تعمیرات کونیکا مینولتا براساس راهکارهای نوین علمی به تدریس مهمترین نکات تعمیر می پردازند . افرادی که تمایل به بروزرسانی اطلاعات فنی خود و کسب یک تخصص کارآمد دارند می توانند در دوره های مرکز آموزش تعمیرات کونیکا مینولتا ثبت نام نمایند . این اطمینان را به علاقندان می دهیم که پس از شرکت در این کلاس ها می توانند به سرعت وارد چرخه ی کار شوند .

سرفصل های آموزش تعمیرات کونیکا مینولتا

 

  • آموزش تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا ( سطح مبتدی )

  • آموزش تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا ( سطح متوسط )

  • آموزش تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا ( پیشرفته )

  • آموزش تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا ( سطح مبتدی )

  • آموزش تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا ( سطح متوسط )

  • آموزش تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا ( سطح پیشرفته )

آموزش تعمیرات کونیکا مینولتا

دوره ی عمومی تعمیرات کونیکا مینولتا

دوره عمومی تعمیرات کونیکا مینولتا به تدریس مباحث عمومی تعمیرات کونیکا مینولتا می پردازد . بدیهی است از این طریق سعی داریم به آموزش افراد غیرحرفه ای نیز بپردازیم . کاربران عادی دستگاه های کونیکا مینولتا می توانند با شرکت در این دوره های آموزشی شناخت کاملی از دستگاه خود به دست آورند . پس از اتمام این دوره ، کاربر می تواند ایرادات ابتدایی دستگاه را به راحتی برطرف نماید.

  درحقیقت با شرکت در دوره ی مقدماتی ، تمامی قطعات دستگاه را شناسایی کرده و با ایرادات اولیه ی آن آشنا خواهید شد.   این مژده را به کاربران گرامی می دهیم که پس از اتمام دوره عمومی و کسب نمره ی مورد قبول استاد می توانند در دوره ی تخصصی شرکت نمایند. پس از گذراندن دوره ی عمومی حتی اگر حرفه ی تعمیرات دنبال نکنید ، در تشخیص ایراد دستگاه خود تبحر کسب خواهید نمود. بدین ترتیب در صورتی که تعمیرکاری حسن نیت نداشته باشد به راحتی تشخیص خواهید داد. این امر موجب خواهد شد از سپردن دستگاه خود به تعمیرگاه های غیر مجاز ممانعت به عمل آورید.

دوره ی تخصصی تعمیرات کونیکا مینولتا

مرکز آموزش تعمیرات کونیکا مینولتا ، جهت بهره مندی تعمیرکاران و متخصصین تعمیرات از دانش روز دوره ی تخصصی تعمیرات را راه اندازی نموده است .  کمپانی کونیکا مینولتا به تولید دستگاه های متعددی اقدام می نماید . با پیشرفت تکنولوژی و تولید دستگاه های الکترونیکی جدید نیاز به یادگیری روش های تعمیر نوین امری ضروری تلقی می گردد . تعمیرکاران با شرکت در این دوره ی آموزشی می توانند با روش های جدید تعمیر آشنا شوند . این بخش شامل تخصصی ترین و حرفه ای ترین مبحث آموزش تعمیرات ماشین های اداری کونیکا مینولتا می باشد .

نکات کلیدی و مهم در این دوره به کارآموزان آموزش داده خواهد شد. روش های نوین در عیب یابی صحیح که مهم ترین رکن در تعمیر دستگاه ها می باشد ، از جمله مواردی است که در این دوره به آموزش ان می پردازیم. علاقمندان به دوره آموزشی تعمیرات حرفه ای دستگاه های کونیکا مینولتا می توانند پس از پایان این دوره به راحتی جذب بازار کار شوند . بدیهی است پس از به اتمام رساندن این دوره می توانید به تعمیرکار مجرب و حرفه ای منطقه و شهر خود تبدیل شوید .

تعمیرات تخصصی

نمایندگی کونیکا مینولتا و واحدهای تعمیرات کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا ، اهتمام خود را در تعمیر ماشین های اداری کونیکا مینولتا به کاربسته است. جهت ارائه خدمات بهتر و با سرعت بیشتر خدمات ما در کارگاه های مجزا به کاربران ارائه می گردد. جهت آشنایی با خدمات تعمیرات کونیکا مینولتا در واحد تعمیرات دستگاه کپی و پرینتر به صفحه ی مربوط به واحد مورد نظر مراجعه نمایید.